Nadszedł czas nowego roku szkolnego, w 2020 roku wiele się zmieniło. To czas na reorganizację nauki, pracy i naszych przyzwyczajeń. Zanim wyślesz swojego nastolatka miejskim autobusem do szkoły, zaproponujesz mu spacer, rower lub hulajnogę. A co jeśli do szkoły jest trochę dalej? Mamy na to rozwiązanie! Własny, niedrogi skuter elektryczny marki Barton. Nie musisz go kupować już dziś. Zapisz się na jazdy testowe i sprawdź jak to działa.

Od września możesz kupić Energy z pakietem gratisów o wartości 400 zł. Szczegóły na końcu artykułu.

Zalet zamiany komunikacji miejskiej na własny skuter jest kilka. Przede wszystkim izolacja społeczna, na którą tak bardzo naciska Ministerstwo Zdrowia. Dystans jaki zachowujemy od innych użytkowników drogi w stosunku np. do rowerów jest dużo większy. Można to zaobserwować stojąc na światłach w dużym mieście. Nie wspominając już o tłoku w autobusach i współpasażerach, którzy za nic mają obowiązek zakrywania nosa i ust. Jedyny kontakt do jakiego może dojść podczas używania skutera to gniazdko elektryczne.

NIEZALEŻNOŚĆ

Kolejnym ważnym aspektem jest niezależność, o którą tak zaciekle walczy nasza dzisiejsza młodzież. Ze skuterem nie będą uzależnieni nawet od rozkładu jazdy. Ograniczać ich będzie co najwyżej Plan Lekcji i zasięg naładowanej baterii. Dzięki elektrycznemu napędowi, nie będą musieli dokładać do paliwa ze swojego kieszonkowego. Wystarczy podładować skuter w domu i omijać stacje benzynowe szerokim łukiem.

UKRADLI MI ROWER POD SZKOŁĄ

Kradzież rowerów spod szkoły to niestety zmora naszych czasów. Całe szczęście Barton Energy waży nieco więcej od roweru, poza tym wbudowany alarm odstraszy złodzieja zanim jeszcze zdąży na niego spojrzeć. Sterowany z pilota alarm jest bardzo czuły na jakikolwiek ruch pojazdu podczas postoju. Jeżeli mimo wszystko obawiacie się, że ktoś może mieć na niego ochotę, zainwestujcie w dodatkowy łańcuch z alarmem. Śmiało możecie go wozić w schowku, kiedy go nie używacie.

A CO Z KOSZTAMI?

Sam skuter jest w cenie jego spalinowych odpowiedników. To mało jak na elektryka. Mimo, że cena jest bardzo podobna ma nad nimi przewagę w postaci kosztów eksploatacyjnych. Po pierwsze, nie spala paliwa, którego cena jest wysoka i ciągle się wacha. Po drugie, podczas serwisów skutera elektrycznego odpada Wam wymiana płynów i filtrów. Poza tym, sama konstrukcja silnika zawiera mniej elementów, które mogły by ulec potencjalnemu zużyciu. 

PROMOCJA 

Do Energy możesz zgarnąć pakiet dodatków o wartości 400 zł w skład których wchodzi Smartwatch Rubicon 42, kask Origine Neon i pokrowiec na skuter. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. O szczegóły pytaj w najbliższym Salonie Barton Motors. Lista dostępna tutaj

JAZDY TESTOWE

Zanim kupisz możesz także wypróbować skuter elektryczny podczas jazd testowych w salonie HUSATOR ul. Gawędy 70, 45-126 Opole

Skuter dostępny również w sklepie internetowym -tutaj.