Sportowe, skórzane kombi, które można użytkować na co dzień? Wydaje się to mało prawdopodobne, ale… od czego jest kreatywność! Rebelhorn stworzył model Fighter, dzięki któremu powalczysz nie tylko na torze.

Projektowanie motocyklowego kombi to trudna sztuka. Trzeba mieć na uwadze mnóstwo spraw, z których dosłownie każda ma ogromna znaczenie. Jeden błąd i kombi będzie bezużyteczne – albo niewygodne, albo nietrwałe, albo mało bezpieczne. Dlatego projektanci tego typu odzieży muszą nie tylko świetnie znać się na wzornictwie, ale także ściśle współpracować z motocyklistami.

Przed projektantami kombinezonu motocyklowego Rebelhorn Fighter stanęło niezwykle trudne zadanie – połączyć cechy odzieży sportowej i miejskiej. W dodatku połączyć tak, by żadna z tych funkcjonalności nie ucierpiała. Czy misja się powiodła? Powiedzmy, że dajemy wam odpowiedzialne zadanie – spróbujcie sami to ocenić ;)

Rebelhorn Fighter - kombinezon na tor i do miasta

W kombi Rebelhorn Fighter motocyklista może cieszyć się pozycją nieco bardziej wyprostowaną niż ma to miejsce w typowym kombinezonie sportowym. Użyta do jego wykonania skóra bydlęca zapewniła połączenie miękkości i wygody z wysoką odpornością na ścieranie. Jak przystało na dobrą odzież skórzaną, użytkownik ma do dyspozycji rozbudowaną wentylację z perforowanymi skórzanymi wstawkami.
Rebelhorn Fighter wyposażony jest w komplet protektorów Level 2 – znajdziemy je na łokciach, barkach, plecach, biodrach, a także kolanach, gdzie trafiły również wymienne slidery. Podobnie jak w przypadku modelu Rebel, również dla Fightera przewidziano możliwość oddzielnego zakupu kurtki i spodni. To się może przydać, kiedy konkretnie przypakujesz przed wiosennym sezonem. W zestawie znalazła się także ocieplająca kamizelka, którą, co ciekawe można wpiąć pod kurtkę lub nosić na wierzchu.

Dzięki przedłużonemu tyłowi kurtki, bez problemu można użytkować ją z jeansami bez narażania się na ryzyko przewiania nerek. Kombi Rebelhorn Fighter występuje w czterech zestawieniach kolorystycznych: czarno-białej, czarnej, czarno-czerwonej i czarnej ze wstawkami fluo.
Kombi Rebelhorn Fighter to wyjątkowo waleczny zawodnik w swoim segmencie. Nie kosztuje dużo, ale dużo daje – tym sposobem konkurencja serio ma się czego obawiać!
Artykuł pochodzi z serwisu -  Dobre Sklepy Motocyklowe.

link do artykułu: https://dobresklepymotocyklowe.pl/wiedza/17-wiedza/produkty/1544-dwuczesciowy-kombinezon-rebelhorn-fighter-sportowa-jazda-na-co-dzien