W PRĄDZIE SIŁA

Nie ma wątpliwości, że przyszłość motoryzacji jest w dużej mierze elektryczna. Napęd elektryczny jest przyjazny nie tylko dla środowiska, ale i dla portfela. Elektryczne skutery są ciche, nie emitują zanieczyszczeń, a koszty użytkowania są praktycznie niezauważalne. Postęp technologiczny pozwala uzyskać coraz lepszy zasięg na jednym ładowaniu.

Przy ładowaniu z domowej sieci elektrycznej, przejechanie 100 km to koszt ok. 1,30 zł!

BARTON ENERGYPolska marka Barton Motors oferuje dwa skutery elektryczne. Zaletami ENERGY są jego nieduże wymiary. Niezwykła zwinność zostanie doceniona w zatłoczonym mieście oraz przez mniej zaawansowanych motocyklistów. Pomoże także niska masa i tempomat utrzymujący stałą prędkość. Dzięki temu skuter może przejechać do 50 km bez ładowania. No i najważniejsze – niska cena 4699 zł. Sprawdź go osobiście! 

https://husator.pl/BARTON-ENERGY-p1108

BARTON E-MAXE-MAX to drugi model w elektrycznej gamie Barton Motors. Duże, 12-calowe koła zapewnią podwyższony komfort, tak samo jak oparcie pasażera. Jazdę cichym elektrykiem uprzyjemni zestaw audio z Bluetooth, a z portu USB można naładować smartfon. Oba skutery mają oświetlenie LED. E-MAX na pełnej baterii przejedzie aż 61 km, jego cena z pełnym wyposażeniem to 5499 zł.

https://husator.pl/BARTON-E-MAX-p1170