Pasażerka motocykla, podobnie jak sam motocyklista, potrzebuje bezpiecznego wyposażenia. Zobacz naszą propozycję bezpiecznych i atrakcyjnie wyglądających ubrań na motocykl dla plecaczka od marki Ozone. Za cały zestaw zapłacisz mniej niż 2000 zł.

Zaczynasz swoją motocyklową przygodę jako pasażerka? Pamiętaj, że podczas przewrotki jesteś tak samo narażona na uraz jak kierowca. Potrzebujesz więc bezpiecznych ubrań i kasku. Jak je znaleźć i nie przepłacić? Zobacz naszą propozycję certyfikowanego zestawu dla motocyklowego plecaczka od marki Ozone za 2000 zł.
Zamów bezpłatnie do sklepu

Chcesz mieć pewność, że sklep, do którego się udasz, będzie miał wybrane produkty w Twoim rozmiarze? Wejdź do naszego Katalogu, wybierz kolor oraz rozmiar i użyj opcji "Zamów do sklepu", zaznaczając Dobry Sklep Motocyklowy, do którego chciałbyś sie udać. Dostarczymy tam kask specjalnie dla Ciebie. Bez żadnych opłat i zobowiązania do zakupu!

Assistance i 5 lat gwarancji

Pamiętaj:
Odzież motocyklowa i kaski Ozone są objęte bezpłatnym programem 5 lat gwarancji
Odzież motocyklowa i kaski Ozone są objęte bezpłatnym programem Assistance.


Artykuł pochodzi z serwisu -  Dobre Sklepy Motocyklowe.
link do artykułu:https://dobresklepymotocyklowe.pl/wiedza/17-wiedza/produkty/1393-stroj-motocyklowy-dla-plecaczka-za-mniej-niz-2000-zl-zobacz-film?fbclid=IwAR0MT1cVeeXf2iFBWnDjqIGFptd07IKJ0ma5Nbg4JiQRXIncj4mby4UZ1DU