Wczytuję dane...

Pitbike

Dołącz do ekipy Pitbikeopolskie.

Wyłączny dealer i serwis marki PitBike MRF Husator, zaprasza Cię do udziału w jazdach na profesjonalnym torze kartingowym Tor Kartingowy K1 Opole ul. Kępska 10B, gdzie można jeździć jednocześnie na hali i na zewnątrz.

Jazdy odbywają się w każdą niedzielę od 9-11. W każdy czwartek nagrywamy Video informując o zbliżających się jazdach i potwierdzamy ze impreza się odbywa i czy są jakieś wolne miejsca na wolne jazdy i na wypożyczenie pojazdów.

Gwarantujemy Bardzo dobrą przyczepność toru. Wygodny parking przy torze. Łatwy dojazd Możliwość skorzystania z baru i wygodne oczekiwanie w restauracji, dodatkowo jest WC Możliwość przebrania się w ciepłym pomieszczeniu. Super atmosfera i atrakcyjne ceny.

Możliwość wypożyczenia 3 motocykli typu pitbike. Dostępność zamiennych części na miejscu oraz preparatów do odzieży i sliderów marki TWINS oraz Robert OZONE.

Cennik i opis oferty:

  • Godzina jazdy 50 zł/os.
  • Wypożyczenie Pitbike 50 zł/h osoba.
  • Maksymalna grupa 10 Pitbike.
  • Jazdy w godzinach 9:00 - 11:00 żeby mieć coś z niedzieli i odpocząć przed całym tygodniem.

Kontakt:

W celu skontaktowania się, dzwońcie do Arka +48 501 256 580

Pit Bike -  mini motocykl, idealny do cross i jazdy po asfalcie. Tak można w skrócie opowiedzieć o motocyklach, które określa się mianem Pit Bike. Pit Bike’i to motocykle, krosy dla dziecka i dorosłego. Już od nawet 3 lat można jeździć z dostawionymi kółkami.

Wyłączny dealer i serwis marki PitBike MRF

Pojazdy nowe, z kompletem dokumentów, po pierwszym przeglądzie, dostarczane odpalone i gotowe do jazdy. Do ceny pojazdu doliczona zostanie opłata za składanie w wysokości 250 zł brutto.

W razie pytań prosimy o kontakt

pod numerem telefonu: 501 256 580

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pitbike MRF 140 TTR

4400,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Pitbike Kayo TD 125

4199,00 PLN*
* z podatkiem VAT