Wczytuję dane...
Producent: HJC

KASK HJC R-PHA-11 

Opis techniczny: RPHA 11 marki HJC po raz kolejny wyznacza standardy w projektowaniu kasków. Dzięki zastosowaniu rozwiązań znanych z doskonałego modelu RPHA 10+ i wdrożeniu 24 kolejnych technologicznych innowacji powstał niezwykle lekki, perfekcyjnie aerodynamiczny i komfortowy kask ze znakomitą wentylacją i wybitnymi systemami bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo: Skorupa kasku została wykonana w technologii P.I.M. PLUS – do jej budowy wykorzystano pięć wybitnie odpornych materiałów, które tworzą sześć warstw; są to kolejno: – włókno szklane; włókno organiczne; włókno węglowe; hybryda włókna szklanego i węglowego; włókno aramidowe; włókno szklane. P.I.M. PLUS zapewnia jeszcze lepszą odporność na uderzenia, większy komfort oraz bardzo niską wagę. Wygodny system wyjmowania poduszek policzkowych umożliwia bezpieczne ratunkowe zdjęcie kasku. Wielopunktowy system blokowania szyby pozwala na dodatkowe domknięcie dla pełnego zabezpieczenia. W RPHA-11 zastosowano najbezpieczniejsze zapięcie DD.

Aerodynamika i wentylacja: Idealnie gładka skorupa, której doskonały kształt nie tylko zmniejsza opór powietrza, ale i minimalizuje poziom hałasu. Wbudowane górne pokrętła pozwalają na kontrolę przepływu powietrza bez zdejmowania rękawic. Łatwe w otwieraniu boczne wloty oraz nowa wentylacja czołowa zwiększają przepływ powietrza i zapobiegają parowaniu. Odmieniona wyściółka kasku zawiera specjalnie zaprojektowane kanały rozprowadzające chłodzące powietrze po wnętrzu kasku. Wyloty powietrza w tylnej części kasku dobrze odprowadzają powietrze z trudno dostępnych miejsc.

Komfort: Udoskonalony wizjer inspirowany potrzebami profesjonalnych zawodników z polem widzenia zwiększonym aż o 3°. Zamknięcie górnych i szczękowych wlotów ogranicza proces dostawania się wody w czasie opadów. Antybakteryjna wyściółka MultiCOOL nie zawiera żadnych twardych elementów, dzięki czemu kask jest niezwykle wygodny. Wyjmowane gąbki na wysokości uszu umożliwiają korzystanie z słuchawek podczas jazdy. Konstrukcja RPHA-11 pozwala na wygodne korzystanie z kasku w okularach. Wypinana osłona podbródka redukuje szum wiatru i zatrzymuje nieprzyjemne podmuchy powietrza. RPHA 11 został stworzony i przetestowany przez profesjonalistów w tunelu powietrznym HJC – to gwarancja, że w trasie nic Cię nie zaskoczy!

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Szyba hj-26

Masa 1300g

W zestawie: Pinlock i ciemna szyba, podbródek oraz deflektor

Wnętrze MultiCool

Możliwość zastosowania zrywek oraz pinlocka Sunreactive

Polecamy