Wczytuję dane...

 

Zestaw S100 Pakiet Średni - Ubrania

 

Prezent dla motocyklisty, który pomoże w utrzymaniu jego ubrań to zawsze dobry pomysł. W końcu każdy chce, aby jego odzież jak najdłużej zachowała swoje właściwości, a nie jest to proste, gdy często spotykają nas chociażby niespodziewane opady deszczu. Dlatego warto zadbać odpowiednio o swoje ubrania, a z pomocą przychodzą środki od czołowego producenta w tej kwestii - S100. Prezent dla motocyklisty, czyli zestaw czyszczący, który przygotowaliśmy tworzą:

 

Środek pielęgnujący zamki błyskawiczne S100 Reissver Schluss Pflege/Zipper Care 25ml

Motocyklista, któremu kupujesz prezent nie boi się jeździć w deszczu, błocie i trudnych warunkach? To bardzo dobrze o nim świadczy choć zamki błyskawiczne jego odzieży mogą mieć nieco inne zdanie. Na szczęście S100 przygotowało środek do ich pielęgnacji. Po jego użyciu zamki błyskawiczne łatwiej się odpinaną i zamykają, a także znacznie redukuje się ich tarcie. Po delikatnym naciśnięciu buteleczki środek wypływa na pędzelek i jest gotowy do użycia. Nie dość, że jest łatwy w użyciu to nie zostawia śladów oraz plam i szybko schnie.

 

Środek do prania tkanin S100 Funktions Waschmittel/Technical Fabric & Leather Wash 250ml

Zamki są już nie tylko czyste, ale też gotowe do kolejnych podróży w trudnych warunkach, więc pora na tkaniny. Tu z pomocą przychodzi środek do prania, który sprawdza się na wszystkich tekstyliach technicznych, skórach oraz połączeniach tekstyliów ze skórą i jest niesamowicie łatwy w obsłudze. Jego właściwości czyszczące przywracają oddychalność membran i usuwają nieprzyjemne zapachy.

 

Impregnat do tkanin i skóry S100 Impragnier Spray/Reproofing Spray 300ml

trzecim i równie istotnym w procesie dbania o odzież elementem zestawu jest impregnat do tkanin i skóry . Zapewnia on stałą ochronę przed zimnem i wilgocią gwarantując jednocześnie niezwykle trwały efekt. Nie wpływa on na działanie membran i zachowuje ich oddychalność. Impregnat zapobiega blaknięciu kolorów i chroni przed nasiąkaniem (a w rezultacie przed parowaniem). Śmiało można go zastosować na odzieży tekstylnej i skórzanej, butach, plecakach, torbach motocyklowych i namiotach.

Polecamy