Wczytuję dane...
Producent: HJC

KASK HJC I90 SEMI FLAT BLACK

Opis techniczny: Turystyczny, szczękowy kask motocyklowy HJC i90. Następca kultowego IS-MAX II. Posiada podwójną homologację (można w nim bezpiecznie jeździć zarówno w otwartej jak i zamkniętej szczęce), a zintegrowana, szeroka blenda z filtrem UV 99% ucieszy fanów zarówno dalszych wypadów – jak i jazdy typowo miejskiej. Występuje w rozmiarach aż do 3XL. Wygodny, komfortowy i lekki – czego chcieć więcej od kasku?

Skorupa: Zaawansowana skorupa APC (Advanced Polycarbonate Shell). Stworzona przy użyciu technologii CAD, dzięki czemu kask jest lekki i opływowy. Występuje w 3 wielkościach skorupy.

Bezpieczeństwo: Kask posiada podwójną homologację (można w nim bezpiecznie jeździć zarówno w otwartej jak i zamkniętej szczęce). System wymiany szyby RapidFire™ pozwala na jej bardzo szybką wymianę bez użycia narzędzi.

Wentylacja: Gładka skorupa, której kształt nie tylko zmniejsza opór powietrza, ale i minimalizuje poziom hałasu. Łatwy w obsłudze górny wlot powietrza oraz dwa wyloty ciepłego powietrza zapewniają dobrą wentylację kasku. Wlot przedni dolny zapewniający świetny dopływ powietrza do skorupy.

Komfort: Szeroka blenda przeciwsłoneczna Wider-Vision odporna na zarysowania, z filtrem UV 99%Nieparująca szyba odporna na zarysowania, przystosowana pod Pinlock’a. Miękka wyściółka wewnątrz kasku. Wymienne poduszki policzkowe, niezależnie od rozmiaru kasku pozwalają idealnie dopasować kask do głowy ridera. Konstrukcja HJC i90 pozwala na wygodne korzystanie z kasku w okularach.

Przystosowany pod interkom HJC SMART

W ZESTAWIE: Pinlock, podbródek oraz deflektor; 1 szyba: clear (przezroczysta)

Polecamy