Wczytuję dane...

WYŚWIETLACZ BIEGÓW GIPRO ATRE G2

SZYBKI I DOKŁADNY

Natychmiastowe i dokładne wskazanie wybranego biegu dla lepszej kontroli i bezpieczeństwa jazdy. Okres próbkowania może być ustawiona tak, aby reakcja wyświetlacza była szybsza lub wolniejsza w zależności od prędkości zmiany biegu.

CZUJNIK DOTYKOWY

Wszystkie ustawienia mogą być wykonane za pomocą czujnika dotykowego nie ma więc otworu w obudowie, urządzenie jest całkowicie uszczelnione i zamknięte w żywicy epoksydowej.Obszar wrażliwy na dotyk jest na górze urządzenia. Jednakże, po zaprogramowaniu, urządzenie można zamontować nawet górną częścią przyklejając do deski rozdzielczej (przez załączoną mocną taśmę dwustronną) i nadal będzie działać prawidłowo. Może on być również stosowany, wraz z opcjonalnym uchwytem do wyświetlaczy Gipro (GIPRO-M)

SZYBKI MONTAŻ

Montaż typu Plug $$n Go za pomocą wiązki przewodów zakończonej wtyczką pasującą do motocykla. Kompletna instalacja może być wykonana w ciągu 30 minut dla większości motocykli.

JASNY I WYRAŹNY WYŚWIETLACZ

Extra jasny wyświetlacz LED, który mieści się w kompaktowym opakowaniu. Dostępny w 5 kolorach.

 

kolory wyświetlaczy gipro

AUTOMATYCZNA JASNOŚĆ WYŚWIETLACZA

Jasność wyświetlacza jest regulowana automatycznie w zależności od natężenia oświetlenia. Dodatkowo czułość czujnika może być ustawiona w menu urządzenia.

WBUDOWANY SYSTEM TRE

Przy aktywnej funkcji TRE (Timing Retard Eliminator) zarówno reakcja przepustnicy i przyspieszenie są lepsze dla niskich biegów. Również seryjne ograniczenie prędkości zostanie wyłączone dla motocykli o pojemności od 1000ccm. TRE wyłącza się automatycznie w pozycji skrzyni biegów neutralnej, co eliminuje efekt przegrzewania silnika. Do jego sprawnego funkcjonowania z trybu bezczynności i przełączania się z powrotem do wybranego trybu, gdy przekładnia jest na biegu służy zainstalowany mikroprocesor. Jeśli wyświetlacz biegów z funkcją TRE jest zainstalowany w motocyklu wyposażonym w seryjny wskaźnik zmiany biegów w desce rozdzielczej wskaźnik motocykla pokaże aktualnie zapięty bieg. Urządzenie posiada aż 7 wgranych map TRE. Funkcja TRE jest domyślnie wyłączona.

FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO UCZENIA SIĘ

Urządzenie jest zaprogramowane dla większości motocykli i działa po wyjęciu z pudełka. Jednakże, w razie potrzeby, może wystąpić potrzeba automatycznego zaprogramowania biegów, wystarczy uruchomić funkcję uczenia się za pomocą menu.

wymiary wyświetlacza biegow

WYMIARY I WAGA

  • Wymiary: 20 x 30 x 13 mm
  • Waga: 25g (z przewodem)

 

KOMPATYBILNY

Kompatybilny ze wszystkimi produktami marki HealTech i większości produktów dostępnych na rynku tj: Power Comannder, Quick Shiftery itp.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

  • - Kompaktowe wymiary zamknięte w żywicy epoksydowej
  • - Pamięć Flash do przechowywania ustawień użytkownika nawet przy odłączonym akumulatorze
  • - Do produkcji zostały wykorzystane tylko sprawdzone i wysokiej jakości komponenty
  • - Każde urządzenie jest przetestowane przed wysyłką
  • - Urządzenie jest 100% wodoodporne (IP68)
  • Gwarancja na okres 2 lat

 

 

 

Katalog online:  https://www.healtech-electronics.com/product-advisor/

Polecamy