Wczytuję dane...
Producent: Skyrich

Akumulator litowo-jonowy Power Sports LTM-Line z ochroną przeciwprzepięciową firmy Skyrich.
Skyrich jest wiodącym producentem akumulatorów i dostawcą seryjnym dla znanych producentów motocykli, takich jak KTM i Ducati.

Akumulatory te charakteryzują się odporną na wysoką temperaturę, wodoodporną nylonową obudową i ulepszonymi terminalami przyłączeniowymi. Wyposażone są w ulepszony wskaźnik naładowania, który jeszcze dokładniej pokazuje stan jego naładowania, zabezpieczenie przed przeładowaniem, zaawansowany system zarządzania akumulatorem (BMS), który oprócz balanserów (zapewniających równomierne ładowanie / rozładowanie akumulatora), obejmuje także ochronę przeciwprzepięciową - co zapobiega ładowaniu akumulatora napięciem wyższym niż 14,9 V. Akumulatory litowo-jonowe wymagają tylko 1/3 pojemności porównywalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego przy zachowaniu co najmniej takiego samego prądu rozruchu. W praktyce prądy te są większe niż wymaga do rozruchu silnika producent motocykla i dostarcza klasyczny akumulator kwasowo-ołowiowy.

Akumulatory litowo-jonowe Skyrich LTM-Line są całkowicie wodoodporne i nawet mycie motocykla wodą pod wysokim ciśnieniem nie powoduje ich uszkodzeń. W zestawie dostarczane są jedna lub więcej podkładek dystansowych, które przyklejone do akumulatora za pomocą dołączonej taśmy samoprzylepnej, ustalają jego poprawną pozycję w motocyklu. Zastąpienie standardowego akumulatora kwasowo-ołowiowego litowo-jonowym pozwala zaoszczędzić na masie do 5kg w dużo prostszy i tańszy sposób niż innych drogich podzespołów motocykla. Wymiary akumulatorów litowo-jonowych odpowiadają rozmiarom oryginalnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych przy użyciu adapterów.

Zalety akumulatorów litowo-jonowych Skyrich w skrócie:

- Duże prądy rozruchu utrzymywane nawet przy niewielkich pojemnościach i przy dużym stopniu rozładowania
- Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa
- Około 1/3 masy porównywalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Ulepszone terminale wykonane z mosiądzu dla lepszego przewodnictwa
- Całkowicie wodoodporna czarna obudowa baterii wykonana z nylonu, co zapewnia brak odkształceń pod wpływem ciepła
- Bezkonkurencyjny stosunek oszczędności wagi do kosztów
- Może być zainstalowany w dowolnej pozycji, ponieważ nie zawiera kwasu
- Nie zawiera metali ciężkich
- Zrównoważone rozładowanie / ładowanie wszystkich ogniw przez specjalne balansery
- Szybkie ładowanie dużym prądem (do 90% w 6 min)
- Bardzo niski poziom samorozładowania (2-3%, maks. 5% miesięcznie)
- Dobra wydajność nawet w wysokich temperaturach (do 60°C)
- Bezpieczna technologia LiFePO4 i długa żywotność ogniw

UWAGA:
Do ładowania mogą być używane tylko odpowiednie ładowarki przeznaczone do ładowania tego typu ogniw. Zalecamy ładowarki JMP.

Aby uzyskać maksymalny zalecany prąd ładowania, należy zapoznać się z poniższymi danymi technicznymi.

W żadnym wypadku nie należy używać ładowarek, które przed rozpoczęciem ładowania próbują pobudzać głęboko rozładowane akumulatory (napięcie poniżej 10V) przy użyciu napięcia większego niż 14,9V.

Zalecany prąd ładowania 1A.
Maksymalny prąd ładowania dla szybkiego ładowania 10A.

Producent gwarantuje wystarczającą zdolność rozruchową do -5 stopni Celsjusza.

Akumulatory litowo-jonowe Skyrich mają katodę wykonaną z fosforanu żelaza (LiFePO4), w rezultacie nie mogą eksplodować podczas normalnej pracy.
Technologia i proces produkcyjny gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa tych ogniw dla akumulatorów litowych ogółem.

Polecamy