Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 Brak gwarancji
Producent: Robertozon

Jest to wysokogatunkowy preparat do czyszczenia i pielęgnowania skóry. Dzięki składnikom natłuszczającym oraz nawilżającym – odżywia, nabłyszcza, nadaje sprężystość i elastyczność oraz wygładza. Środek ma optymalny odczyn pH.

Dzięki składnikom myjącym, natłuszczającym oraz nawilżającym – usuwa codzienny brud, odżywia, nabłyszcza, nadaje sprężystość i elastyczność oraz wygładza. Środek ma optymalny odczyn pH.

Środek do czyszczenia odzieży skórzanej Xzone

 

Dlaczego warto stosować środek do czyszczenia skór Xzone ?
Środek do czyszczenia odzieży skórzanej Xzone jest to wysokogatunkowy preparat do czyszczenia i pielęgnowania skóry. Dzięki składnikom myjącym, natłuszczającym oraz nawilżającym – usuwa codzienny brud, odżywia, nabłyszcza, nadaje sprężystość i elastyczność oraz wygładza. Środek ma optymalny odczyn pH.

 

Sposób użycia:
-Wstrząsnąć opakowanie przed użyciem;
-Sprawdzić działanie środka, wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni – należy zachować szczególną ostrożność stosując środek na skórach farbowanych;
-Nanieść na powierzchnię skóry i ruchami okrężnymi, dostosowując siłę nacisku – czyścić za pomocą wilgotnej gąbki lub miękkiej szczotki;
-Rozpuszczony brud usunąć za pomocą gąbki lub szmatki wypłukanej w czystej wodzie.


 

Made in Poland
Pojemność:
150 ml

https://robertozon.pl/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-11-23-at-22.25.52-1.jpeg

Polecamy